EK DETAY

Kalıcı
Doğal
Dolgun Görünüm

Özellikler

Kalıcı Oje

Açıklama

Kalıcı Oje Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler
Protez tırnak işleminde kullanılan ürünlerin kalitesi ve Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler sağlığınız için en önemli kriterdir.
Protez tırnaklarınızın yapıştırıcısının cildinize temas ettiği için onaylanmış bir ürün olduğundan emin olun.
Yapılan işlemler bu alanda uzman kişiler tarafından kurulmalı ve sürdürülmelidir.
Pek çok sektörde olduğu gibi güzellik merkezleri gibi daha uygun fiyatlarla faaliyet gösterenler var, yapmış olacağınız yeri iyice araştırdığınızdan emin olun, sağlığınız ve güzelliğiniz şaka olmayacak.

Kalıcı Oje
HEP AYNI İŞLEMİ YAPMAKTAN SIKILDINIZ MI?
Oje sürmek, bayanlarımızın vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Onca zaman ayırıyorsunuz oje işlemi için, İş yaparken elinizi yıkarken yada başka bir işlem yaparken ojeleriniz silinmeye başlıyor. Ortaya hoş görünmeyen görüntüler çıkmakta, kimse böyle bir durum başına gelsin istemez
Kalıcı oje işlemi yukarıdaki sıkıntıları yaşayan kişiler için ortaya çıkmıştır. Kalıcı oje işlemi ile her gün oje temizleme sürme yada ojem silindimi derdi ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.
Son yıllarda artan teknolojik gelişmeler ile kalıcı oje yaptırarak aylarca yaptırdığınız modelin keyfini yaşayabilirsiniz. Bu konuda Güzellik Uzmanlarımız ile çalışmanız, ojenizin ömrünü arttıracağı gibi, gönül rahatlığı ve zevkle tırnağınızda görmenizi sağlamaktadır.